It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

İptal ve İade Koşulları

KARGO VE İADE

Değerli Müşterilerimiz

 

1.  Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde milenyumkitap.net'e başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

İadelerinizle alakalı her türlü sorularınızda www.milenyumkitap.net adresinin size atamış olduğu sipariş numarasını belirtmeniz gerekmektedir.

milenyumkitap.net tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

 

milenyumkitap.net'den satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

milenyumkitap.net’de satılan tüm ürünler orijinal olup üretici firmaların ve milenyumkitap.net garantisi altındadır.

 

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

 

    Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

 

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

 

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte veya yazarkasa fişi ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının veya yazarkasa fişinin temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı  gidiş – geliş müşteri tarafından ödenecektir.

 

       -     İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. 

 

Baskısında hata bulunan,eksik,fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişte www.milenyumkitap.net`e aittir.

 

Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.milenyumkitap.net`e aittir.

 

Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Ürünlerimiz, Belirli şartlı ürünler hariç 75 tl alışverişlerde üzeri ücretsiz kargo ile gönderilmektedir