It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

MİLENYUM KİTAP.NET  ailesi olarak, online satış pazarına renk katmak ve geniş ürün yelpazemizle kitap, test ve deneme sınavı konusunda tüketici ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sektöre hızlı bir giriş yaptık. %100 Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak, her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. MİLENYUM KİTAP.NET  ailesi uygun fiyat, ürün çeşidi ve zamanında teslimat gibi temel ilkelerin yanında satış sonrası hizmetleriyle de müşterileri için pozitif bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

 

En seçkin yayınevlerinin, binlerce çeşit ürününü sizlere ulaştıran MİLENYUM KİTAP.NET İnternet üzerinden güvenle alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz Sınavlara HazırlıkOkula Yardımcı, MEB müfredatına uygun ve güncel baskıdır.

 

BOZOK ŞİRKETLER GRUBU nun  bir kuruluşu olan MİLENYUM KİTAP.NET, 2016 yılında faaliyetlerine başlamış olup Türkiye genelinde kitap dağıtımı yapmaktadır.

 

Yayın dağıtım sektöründeki boşluğu doldurmak ve hizmet kalitesini artırmak amacı ile kurulan MİLENYUM KİTAP.NET  ; sektörde deneyimli yöneticileri, müşteri temsilcileri, mağaza ve dağıtım personeli ile Sincan’daki toptan satış ve dağıtım mağazası, gelişmiş e-ticaret web sitesi ve geniş araç filosu ile yayın dünyasının hizmetindedir.

 

MİLENYUM KİTAP.NET  yayınevleri ve kitapçıyı ortak bir platformda buluşturur ve yayınların uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla yayınevlerinden kitapçılara zamanında ulaşmasını sağlar. 

MİLENYUM KİTAP.NET Ülkemizin önde gelen yayıncıları tarafından dağıtım ve satış hizmetlerini tek kanaldan yürütmek amacıyla kuruldu.

MİLENYUM KİTAP.NET Sektörümüzde özlenen;

* Sipariş edilen ürünleri eksiksiz temin etme,

* Yeni kitaplarla ilgili önceden bilgilendirme,

* Yeni kitap dağıtımında, herkese aynı anda dağıtımla adil ve güvenilir olma,

 * Temin edilen ürünlerin önceden bilgilendirilmesi. servislerini hayata geçirdi.

 

Okurlarımıza en kaliteli yayınları, en uygun satış şartlarında ulaştırmaya özen gösteriyor ve çağın getirdiği tüm yenilikleri takip ederek gelişmeye devam ediyoruz.

SAYGI İLE ÖĞRENİYOR, SEVGİ İLE GELİŞİYORUZ